+421 38 221 21 21

Služby

Nákup na splátky

financovanie.jpg

Do portfólia firmy sme okrem leasingov a spotrebného úveru po novom zaradili aj predaj automobilov na operatívny leasing a auto-doplnkov na splátky.

Kedysi boli možnosti pre získanie nového auta značne obmedzené. Dnes si už môžete vybrať zo širokej ponuky finančných produktov, ktoré siahajú od tradičných bankových úverov a finančného lízingu až po operatívny leasing vozidiel, tiež známy ako operatívny prenájom vozového parku a to už aj pre súkromné osoby.

Spoločnosť BV Auto, s.r.o. spolupracuje so širokou paletou finančných inštitúcií, ktoré poskytujú finančné služby v automobilovom priemysle

ČSOB Leasing
PSA FINANCE
TATRA Leasing
Unicredit Leasing
VÚB Leasing
QUATRO CAR

 

FINANČNÝ LEASING


Finančný leasing je obstaranie predmetu na základe nájomnej zmluvy s dojednaným právom kúpy. Cena, za ktorú prechádza vlastnícke právo na zákazníka, je súčasťou celkovej sumy dohodnutých platieb.

SPOTREBNÝ ÚVER


Spotrebný úver je účelové poskytnutie prostriedkov zákazníkovi za účelom financovania konkrétneho predmetu. Zákazník je vlastníkom financovaného predmetu. 

OPERATÍVNY LEASING


Je krátkodobý alebo strednodobý prenájom, kde doba nájmu je kratšia ako doba životnosti automobilu.

Operatívny leasing (prenájom vozidiel) ponúka cestu, ako sa zbaviť starostí. Základom operatívneho leasingu je okrem prenájmu vozidiel aj balík služieb, ktoré prispievajú k bezproblémovej prevádzke vozidla. Ich rozsah určuje klient a obsahujú od nákupu vozidla, štandardnej údržby vozidla a výmeny pneumatík a ich skladovanie, až po havarijné poistenie, poistenie sedadiel, cestnú asistenčnú službu, zabezpečenie náhradného vozidla, kariet na pohonné hmoty a odpredanie jazdených vozidiel.

Taktiež Vám ako novinku ponúkame možnosti od spoločnosti QUATRO …

QUATRO CAR


Prostredníctvom divízie QuatroCar vám ponúkame najľahšiu cestu financovania nového alebo jazdeného auta.

QUATRO NÁKUP NA SPLÁTKY


U nás v BV Auto, s.r.o. rozumieme potrebám našich klientov, a preto sme do portfólia zaradili aj jednoduchý nákup na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro. Na splátky u nás môžete dať opraviť vaše vozidlo, nakúpiť auto-doplnky či služby, alebo si môžete kúpiť skúter. Už si nemusíte robiť starosti kde vziať peniaze. 

 

Požiadajte o nezáväznú kalkuláciu k financovaniu vozidla, služieb alebo auto-doplnkov tu:

 

FB Suzuki
FB Peugeot

Newsletter

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00
Nedeľa zatvorené

Kontakty

BV Auto, s.r.o.,
Krušovská 4664
955 01 Topoľčany

IČO: 36566632
DIČ: 2021916292
IČ DPH: SK2021916292

Kontaktujte nás

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • +421 38 221 21 21

BV Auto. Všetky práva vyhradené - vytvoril www.mwshop.eu / www.mwmedia.sk - tvorba web stránok